Веб-дизайн — навігатор
користувача
на вашому сайті

Правильно спроектований дизайн вашого сайту допомагає користувачу здійснити цільову дію, яку ви запланували. Поганий дизайн залишиться в пам’яті користувача на довго.
Як ми створюємо дизайн у OLEUS?
Якість дизайну

Перший крок до завоювання довіри – зробити так, щоб ваш сайт виглядав професійно. Контент та навігація повинні бути добре організовані - на сайті потрібно використовувати відповідні зображення та кольорову схему.

Навігація по сайту

Зрозуміла навігація допомагає користувачу легко знайти те, що він шукає. Навігація має бути зрозумілою та відповідати досвіду користувача.

Візуальний дизайн

Стандарт гарного дизайну сайту зміщується за новими трендами, які з часом стають нормою. Наприклад, для молодої аудиторії плоский дизайн ближче, ніж користувачам старшого віку, просто тому, що вони проводять більше часу на сайтах у мінімалістичному стилі.

Доступність інформації

Навряд чи ви довірятимете комусь, хто приховує щось від вас, чи не так? В Інтернеті все, як у реальному житті – людям подобається, коли на сайті є вся інформація, що відноситься до клієнтського досвіду.

Актуальний контент

Повна інформація про компанію, її товари або послуги говорить про її досвід та професіоналізм. Сьогодні важлива релевантність контенту — це означає, що компанія добре розуміється на своїй галузі і хоче допомогти своїм клієнтам.

Чому дизайн на чолі кута?
дані досліджень компанії Google LLC
2,6 секунди

Саме стільки є у вашого сайту, щоб переконати користувача залишитись

94%

Перші враження про сайт пов'язані з дизайном

71%

Користувачі вважають привабливість важливішою, ніж юзабіліті

Одна сторінка – одна мета!

Не так важливо про що ваш сайт; Доставка їжі, Магазин автозапчастин, Сайт заводу. Правильний дизайн допоможе донести до користувача саме те, що ви хочете, а також допоможе зробити потрібну вам конверсійну дію. Ось чому ми використовуємо принцип UX/UI дизайну.

UI/UX дизайн
UI
Візуальний
дизайн
Інтерактивний
дизайн
Макети
Структура
та прототип
Кольори
Поведінкові
фактори
Стилістика
Сценарії
використання
UX
Залишились питання?
Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами